Seniors

Senioren?  Dat zijn de jongedames en heren vanaf 50 jaar.  Sommigen genieten al van een welverdiende rust en anderen combineren nog vaak werk en vrijetijd.  Maar één ding hebben ze bij Winge Golf & Country Club gemeen, hun passie voor de golfsport.

Onze club telt momenteel meer dan 400 senioren waarvan bijna de helft lid zijn van de seniorengroep.  Grijs is de hoofdkleur van de seniorengroep en eens je bent aangesloten, wil je er ook niet meer weg.  Je blijft terwijl de 5 plaats maakt voor een 6, een 7 of een 8 vooraan in je leeftijd…..

De seniorengroep heeft een captain, een verantwoordelijke, die om de twee jaar wisselt.  Hij of zij staat aan het hoofd van het seniorencomité dat naast de captain momenteel bestaat een zestal senioren die elk een functie hebben. 

De seniorengroep biedt je de mogelijkheid om wekelijks deel te nemen aan een leuke wedstrijd en dit gedurende het ganse jaar.  Zowel tijdens het zomerseizoen (van drive-in in maart tot drive-out in oktober) als tijdens het winterseizoen organiseert het seniorencomité iedere dinsdag een wedstrijd voor de senioren, met verschillende wedstrijdformules.

De prijzen voor de winnaars van deze wedstrijden, worden aangeboden door verschillende sponsors of door het seniorencomité.  Een aantal van deze wedstrijden worden ook op verplaatsing georganiseerd, samen met de senioren van bevriende clubs.  Op die manier kun  je ook kennis maken met andere golfbanen en dit tegen zeer voordelige voorwaarden.  Het seniorencomité voorziet daarenboven regelmatig in een etentje na de dinsdagwedstrijd, dus nog een extra mogelijkheid om andere senioren beter te leren kennen.  Tenslotte organiseert het seniorencomité elk jaar minstens één meerdaagse uitstap.

Om lid te worden van de seniorengroep volstaat het om € 25 over te maken op rekening nr. BE11 3630 6098 4748 van Winge GCC vzw – Senioren.

Heb je nog vragen over de werking van onze seniorengroep dan kan je altijd terecht bij één van de leden van het seniorencomité.  Je kan alle informatie over het seniorencomité en de activiteiten van de seniorengroep terugvinden op de website van onze club via de link http://www.wingegolf.be/leden/seniors/.

 

Seniorencomité

Ludo Verbelen (Captain)       0477/76.86.08 ludo.verbelen@gmail.com

Mies Van Mechelen               0495/53.95.24 miesvm@hotmail.com

Marleen Renier                      0475/54.93.84 marleen.vencken@renier.be

Herman Mols                         0496/38.01.10   herman.mols@telenet.be

Karel Tierens                         0475/28.22.56   kareltierens@gmail.com

Jan Claessens  qfqsfqfqsf 0475/38.04.41   janclaessens1@telenet.be

Marc Morren                         0498/94.61.53  marc.morren@gmail.com

 

NO-Challenge

Jean-Marie Stassen (Voorzitter)   0496/16.33.53    jmstassen@yahoo.com

Jacques Celis                                 0475/45.00.46   jacquescelis@gmail.com